Магазин "Риболов" - все для активного відпочинку у Чернівцях

Вудки та спінінг

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
+380(96)671-07-10 - Оптовий склад

Для недосвідченої людини вудка і спінінг можуть здатися чимось однаковим, але в дійсності, незважаючи на деякі конструктивні подібності це два різних інструменти і застосовуються вони в різних умовах і з різною ефективністю.

Вудка - це пристрій або як її частіше називають снасть, що складається з декількох елементів. Багато вудок мають телескопічну конструкцію, так як їх довжина може досягати 5 і більше метрів. Довжина волосіні така ж, як довжина вудилища або не набагато довша. Вудки бувають з кільцями і без кілець. Найчастіше за допомогою вудки ловлять з берега в одному місці.

Вудилище являє собою жердину довжиною до 5 метрів і більше, широка частина за яку тримають вудку, іменується комель, а тонка де кріпиться волосінь вершинкою. Виробляються вудилища з таких матеріалів як композит і карбон (вуглепластик). Композит це вуглепластик з додаванням скловолокна. Вудилища з отриманого матеріалу мають середню жорсткість, хорошу дальність закидання, і помірну вартість.

Вудки та спінінг, фото-1

Оснащення - під цим терміном розуміють поплавок, грузило для занурення, і гачок для приманки.

Спінінг застосовують при ловлі хижої риби, а закид приманки можливий на велику відстань. У довжину спінінг коротше вудки і становить 2-3 метри, і відрізняється більш високою міцністю в порівнянні з вудкою. Ще одна відмінність від вудки це наявність міцних кілець і котушки. Розрізняють два види конструкцій спінінга:

Штекерна - складається з двох колін, і не є порожнистої, що забезпечує витримку більшого навантаження.

Телескопічна - висувна, завдяки чому спінінг стає компактним і мобільним, а й менш міцним.

У  нашому магазині "Риболов" Ви можете купити вудки та спінінг, а також аксесуари до них за доступними цінами.

Звертайтеся - вул. Героїв Майдану, 186-В; Калинівський ринок, 8 сектор, магазин номер 28, 29; ТЦ "Добробут", 4 сектор, 3 ряд, магазин 26

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео