Магазин "Риболов" - все для активного відпочинку у Чернівцях

Надувні човни

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
+380(96)671-07-10 - Оптовий склад

У каталозі магазину "Риболов" представлений широкий асортимент моделей надувних човнів для риболовлі, полювання і відпочинку на воді. У нас можна купити недорого надійні плавзасоби.

Надувні човни з полівінілхлориду прийшли на зміну гумовим, дерев'яним і алюмінієвим. Їх популярність обумовлена ​​не тільки їх кращим транспортуванням і практичністю, але і ціною. Погодьтеся, рибалці або мисливцеві набагато вигідніше купити надувний човен з ПВХ недорого, обладнати його мотором і, при необхідності, дерев'яним дном. Така ж модель з алюмінію або склопластику буде коштувати в рази дорожче.

Як правильно вибрати надувний човен для риболовлі та полювання?

Якщо ви вирішили купити надувний човен, рекомендуємо звернути особливу увагу на такі особливості конструкції:

Надувні човни, фото-1
  • Якість швів. Це, мабуть, найважливіший показник, який визначає добротність надувного човна. Існує кілька варіантів виготовлення швів: склеювання внахлест, вулканізація, зварювання ультразвуком, вклеювання встик. У будь-якому випадку, якщо є криві шви, а також є ознаки видавлювання клею з стику і інші дефекти, то краще утриматися від покупки такого плавзасобу.
  • Наявність пайола. Якщо купуєте надувний човен з дерев'яним або алюмінієвим настилом на дно, то першим ділом огляньте сам матеріал. Для риболовлі краще брати модель з дерев'яним пайолом, так як металевий настил має високу провідність шуму.
  • Наявність транця. Якщо купуєте човен під мотор, то огляньте кормовий зріз на наявність розшарувань. Крім того, зверніть увагу і на якість фіксації транця до днища і балона.

Якщо ви хочете купити якісний надувний човен, звертайтеся відразу в наш магазин "Риболов" - вул. Героїв Майдану, 186-В; Калинівський ринок, 8 сектор, магазин номер 28, 29; ТЦ "Добробут", 4 сектор, 3 ряд, магазин 26.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео