Магазин "Риболов" - все для активного відпочинку у Чернівцях

Прикорм для риби

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
+380(96)671-07-10 - Оптовий склад

Прикормка - одна з найважливіших складових успішної риболовлі. Вона приманює і утримує рибу в місці лову, пробуджує її апетит і присипляє пильність. Прикормка допоможе вам знайти спільну мову з рибою вашої мрії.

Рибу в підгодовування цікавлять кілька моментів. По-перше, смак і запах, саме вони привертають і утримують рибу в місці підгодовування. По-друге, зважені частинки, що створюють каламуть і фарбують воду, можуть здатися рибі цікавим варіантом видобутку або корму. І, по-третє, цікава риба може звернути увагу на сплеск при закиданні прикормки, хоча цей ефект не дуже довготривалий.

Багато рибалок в якості підгодовувань використовують манку, висівки, хліб, горохову кашу, перловку, геркулес і інші варіанти «людської» їжі. Мало того, що такі варіанти можуть бути просто нецікаві рибі вашої мрії, так вони ще можуть бути небезпечні для водойми та риби в нsq з точки зору екології. Всі ці продукти можуть швидко зіпсуватися і отруїти місце лову.

Прикормка для риби, Магазин "Риболов" Прикормка для риби, Магазин "Риболов"

Промислові прикормки і добавки виробляються з урахуванням вимог екологічної безпеки і згодом без залишку розчиняються у воді, не порушуючи навколишню екосистему. Також вони розробляються з урахуванням смакових переваг риби, не залишаючи її байдужою. 

Тому для вдалої риболовлі купити професійну прикормку - найкраще рішення!

Щоб купити прикорм для риби звертайтеся у магазин "Риболов" у Чернівцях за адресами - вул. Героїв Майдану, 186-В; Калинівський ринок, 8 сектор, магазин номер 28, 29; ТЦ "Добробут", 4 сектор, 3 ряд, магазин 26.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео